AUTO MOTO SERWIS

Auto-moto Serwis

slide moto servisNasz zmodernizowany i rozbudowany warsztat oferuje pełen zakres usług mechanicznych i elektromechanicznych w odniesieniu do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Są to między innymi:

1przeglądy bieżące i okresowe,

2obsługa klimatyzacji

3serwis ogumienia

4diagnostyka komputerowa i naprawa elektroniki

5montaż i serwis LPG

6naprawy silników, skrzyń biegów

7serwis hamulców i zawieszeń konserwacja podwozia

Zainteresowanym klientom udostępniamy za niewielką odpłatnością samochody zastępcze w różnym standardzie, w tym również ze skrzynią automatyczną.

Nasze 20-letnie doświadczenie w pomocy drogowej oferujemy klientom, których pojazdy nie mogą dotrzeć do nas o własnych siłach.

Holujemy samochody osobowe bez ograniczeń i dostawcze o masie do 4t.

W ramach obsługi ogumienia prowadzimy sezonowy depozyt opon w cenie 40 zł/komplet.

Oferujemy konkurencyjne ceny usług i części, a także krótkie terminy napraw. Akceptujemy większość kart kredytowych. Współpracujemy z serwisami internetowymi www.oponeo.pl i www.motointegrator.pl , przez które można samemu zakupić części i opony do montażu u nas, jak również zarezerwować termin.

Można także umówić wizytę bezpośrednio drogą telefoniczną, mailową lub za pomocą Facebooka, profil SOSRYNDAK. W uznaniu poziomu naszych usług warsztat uzyskał autoryzację sieci Q- Service.

close

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym możemy serwować Wam treści z uwzględnieniem Waszych preferencji. W wyniku przeglądania naszej witryny, jeśli wyrażą Państwo na to zgodę, mogą na Waszych urządzeniach pojawić się pliki cookies od naszych partnerów. Nie stosujemy plików służących do profilowania, zależy nam jedynie na wyświetlaniu treści w poprawny sposób.

Chcesz zapoznać się ze szczegółami - KLIKNIJ

Szczegóły na stronie Privacy Policy & Terms of use
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami