AUTO-MOTO SERWIS MONTAŻ LPG

Nasz zmodernizowany i rozbudowany warsztat oferuje pełen zakres usług mechanicznych i elektromechanicznych w odniesieniu do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Montaż LPG >>> szczegóły

Są to między innymi:

  • przeglądy bieżące i okresowe,
  • obsługa klimatyzacji
  • serwis ogumienia
  • diagnostyka komputerowa i naprawa elektroniki
  • montaż i serwis LPG
  • naprawy silników, skrzyń biegów
  • serwis hamulców i zawieszeń konserwacja podwozia

Zainteresowanym klientom udostępniamy za niewielką odpłatnością samochody zastępcze w różnym standardzie, w tym również ze skrzynią automatyczną.

Nasze 20-letnie doświadczenie w pomocy drogowej oferujemy klientom, których pojazdy nie mogą dotrzeć do nas o własnych siłach.

Holujemy samochody osobowe bez ograniczeń i dostawcze o masie do 4t.

W ramach obsługi ogumienia prowadzimy sezonowy depozyt opon w cenie 40 zł/komplet.

Oferujemy konkurencyjne ceny usług i części, a także krótkie terminy napraw. Akceptujemy większość kart kredytowych. Współpracujemy z serwisami internetowymi www.oponeo.pl i www.motointegrator.pl , przez które można samemu zakupić części i opony do montażu u nas, jak również zarezerwować termin.

Można także umówić wizytę bezpośrednio drogą telefoniczną, mailową lub za pomocą Facebooka, profil SOSRYNDAK. W uznaniu poziomu naszych usług warsztat uzyskał autoryzację sieci Q- Service.

Autogaz

Sześć lat doświadczenia i kilkaset zamontowanych instalacji pozwala nam cieszyć się znacznym zaufaniem klientów. Dzięki ciągłym szkoleniom wciąż zdobywamy nowe kompetencje i autoryzacje.

Obsługujemy i montujemy instalacje gazowe drugiej i czwartej generacji czołowych polskich dostawaców jak:

Stag KME LPG Tech Europe Gas Elpigas AG Centrum Prins Autogas

Posiadamy również autoryzację i legalne oprogramowanie do obsługi topowych instalacji Prins Autogas Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci mogli się cieszyć tanią eksploatacją swych pojazdów, lecz naszym priorytetem jest Wasze bezpieczeństwo. Dzięki odbytemu w roku 2017 szkoleniu posiadamy certyfikat STAG S.A., który poświadcza kwalifikacje montażowe najnowszych instalacji linii Stag 300, 400 i Q series.

Leave a comment