RZECZOZNAWSTWO

Usługi rzeczoznawcze

rzeczoznawcaNasi eksperci motoryzacyjni wykonują szeroki zakres usług rzeczoznawczych. Wykonujemy:

1 oceny techniczne

2 rekonstrukcje zdarzeń drogowych,

3 wyceny pojazdów i innych maszyn,

4 litrażowanie,

5 oględziny powypadkowe,

6 oględziny ponaprawcze,

7 iinne ekspertyzy z dziedziny motoryzacji,

8 pomagamy w weryfikacji kosztorysów napraw i legalizacji modyfikacji.

Wysoki poziom umiejętności naszych rzeczoznawców potwierdzają zdobyte dyplomy i certyfikaty wydane przez Audatex, Infoexpert, Instytut Transportu Samochodowego, Stowarzyszenie Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego i Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP. Ukończone prestiżowe studia na Wojskowej Akademii Technicznej im. J. Dąbrowskiego w Warszawie podniosły kompetencje i uzupełniły wiedzę naszej kadry inżynierskiej.

Bezpośredni kontakt do rzeczoznawców w specjalności: Eksploatacja, naprawa oraz ocena stanu technicznego taboru i sprzętu komunikacyjnego, Pojazdy samochodowe, sprzęt specjalny

mgr inż. Grzegorz Ryndak, Tel 603 953 880 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr inż. Tadeusz Gargas, Tel 515 925 904 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

close

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym możemy serwować Wam treści z uwzględnieniem Waszych preferencji. W wyniku przeglądania naszej witryny, jeśli wyrażą Państwo na to zgodę, mogą na Waszych urządzeniach pojawić się pliki cookies od naszych partnerów. Nie stosujemy plików służących do profilowania, zależy nam jedynie na wyświetlaniu treści w poprawny sposób.

Chcesz zapoznać się ze szczegółami - KLIKNIJ

Szczegóły na stronie Privacy Policy & Terms of use
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami